Karrier

Állás - Karbantartó

Karbantartó

Budapest

2023.06.27.

Az Accent Hotels üzemeltetése alá tartozó, Four Points by Sheraton Budapest Danube, 105 szobás, négycsillagos budapesti szállodába munkatársat keres Karbantartó pozícióba.

Főbb feladatok

  • A brand sztenderdjeinek megismerése, és annak figyelembevételével a napi munkavégzés kivitelezése
  • Az üzemelés folyamatos műszaki támogatása
  • A tervezett karbantartási tevékenységek ütemezése, törvényi előírásoknak való megfelelés
  • Az épület állapotmegőrzése kívül-belül
  • Karbantartóanyagok leltározása, készletfelügyelet
  • A műszaki igazgató által előírt munkálatok végrehajtása

Elvárások

  • Villanyszerelő vagy villamossági szakterületen szerzett végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Szálloda vagy irodaház műszaki karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Informatikai alapismeretek (MS Office, épületfelügyeleti rendszerek)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, a csapatmunka szeretete

Amit kínálunk

  • Munkanapokon egyszeri meleg étkezés
  • Biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Szállodaláncon belüli nagyon kedvező üdülési lehetőség
  • Versenyképes és teljes mértékben bejelentett fizetés
  • Elegáns munkakörnyezet, jó hangulat és csapatmunka
  • Tanulási és előrelépési lehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő szállodaláncánál

További információk

Előnyt jelent:

  • Opera PMS ismerete
  • Korábbi munkatapasztalat nemzetközi brandhez tartozó szállodába

Iratkozz fel hírlevelünkre!

A hírlevélhez való hozzájárulás elfogadása kötelező.
Az adatvédelem elfogadása kötelező.
A vezetéknév megadása kötelező.
A keresztnév megadása kötelező.
Kérjük adj meg érvényes e-mail címet.

* kötelező mező