Karrier

Állás - Sales support specialist

Sales support specialist

Budapest

2024.07.03.

Az Accent Hotels bővíti csapatát, csatlakozz hozzánk Sales support specialist pozícióba, szállodai szoftvertámogatás & digitális megoldások részlegünkön!

Főbb feladatok

  • Szállodai szoftverek (foglalás motori, chanel manager, etc.) kezelése, cégcsoportos beállítások kivitelezése, kiadott feladatok ellenőrzése
  • Adat- és háttér adatbázis karbantartás, felügyelet, szükség esetén adatfeltöltés
  • Az online szálláskínáló felületeink (OTA-k) egységes szempont szerinti kezelése, működésük monitorozása
  • Szoftver beállítások felhasználói oldali tesztelése
  • Fejben tartani, párhuzamosan emlékezni sok technikai/digitálisan tárolt információra, ami a szállodalánc összehangolt és hatékony működése szempontjából elengedhetetlen.

Elvárások

  • Van felsőfokú végzettséged, és jól kommunikálsz angolul (írásban is).
  • Van legalább 2-3 éves munkaviszonyban eltöltött tapasztalatod. Fontos, hogy tudj csapatban dolgozni, ismerd a munkahelyi alkalmazkodás minden aspektusát.
  • Ha munkádban pontos és precíz vagy, részletorientált és analitikus gondolkodás jellemez.
  • Komplex a problémamegoldásod, képes vagy egymástól teljesen különböző dolgokban is megtalálni a kapcsolódást.
  • Kened-vágod az excelt és nem ijedsz meg attól, ha ezt le is teszteljük. Mert le fogjuk.
  • Kimagasló a mintafelismerő képességed. Ha nem tudod ez alatt mire is gondolunk, nem kell aggódnod, ezt is tesztelni fogjuk.

Amit kínálunk

  • Stabilitás: biztos, korrekt és kiszámítható munkahely.
  • Támogatás: teljes körű betanítás, folyamatos mentori háttér.
  • Siker: szereplője lehetsz egy sikeres, területén piacvezető hazai cég mindennapi, operatív működésének.
  • Fejlődési lehetőség: olyan területen szerezhetsz ebben a munkakörben tudást, ami a jól működő szállodaipar egyik alappillére.
  • Kényelem: budapesti, fiatalos, menő iroda, családias légkörrel.

További információk

Előnyt jelent:

  • Ha ismersz egy-két szállodai szoftvert.
  • Ha szereted a fekete humort. Előre szólunk, leendő főnököd nagyon szereti.

Ha szeretnél egy igazán jó csapat tagja lenni és a közös szakmai sikereknek az Accent-tel részese lenni, akkor küld el fényképes önéletrajzod!

Iratkozz fel hírlevelünkre!

A hírlevélhez való hozzájárulás elfogadása kötelező.
Az adatvédelem elfogadása kötelező.
A vezetéknév megadása kötelező.
A keresztnév megadása kötelező.
Kérjük adj meg érvényes e-mail címet.

* kötelező mező