Karrier

Állás - Szállodaigazgató

Szállodaigazgató

Budapest

2024.04.19.

Magyarország dinamikusan fejlődő szállodalánca olyan tapasztalt szállodaigazgatókat keres, akik elkötelezettek a vendégélmény és a szolgáltatás kiválósága iránt.

Főbb feladatok

  • A szálloda napi működésének irányítása és felügyelete
  • A vendégek magas szintű elégedettségének és kényelmének biztosítása
  • A szálloda költségvetésének és erőforrásainak hatékony kezelése a tervezéstől a nyomonkövetésig
  • Vezetői iránymutatás a szállodai csapat számára, képzéseik és szakmai fejlődésük támogatása
  • A szálloda értékesítési és marketing tevékenységének irányítása, beleértve az üzleti kapcsolatok fejlesztését

Elvárások

  • Legalább 5 év szállodaipari vezetői tapasztalat
  • Rugalmasság és képesség a prioritások hatékony kezelésére
  • Kreativitás és innovációs hajlandóság a szolgáltatások és vendégélmény fejlesztésében
  • Készség a modern digitális megoldások, technikai újdonságok elsajátítására
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, motiváló és pozitív vezetői attitűd
  • Pénzügyi tudatosság és gazdasági elemző képesség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Szakirányú diploma előnyt jelent (pl. hotelmenedzsment, vendéglátás)

Amit kínálunk

  • Szakmaiság: tapasztalt és támogató csapat, stabil szakmai infrastruktúra
  • Stabilitás: biztos munkahely, pénzügyi stabilitás, versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség: folyamatos tréning lehetőségek, mentori támogatások

További információk

Az ideális jelölt a szállodaiparban szerzett vezetői tapasztalattal, kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képességekkel rendelkezik, valamint képes motiválni és inspirálni a csapatát a siker érdekében.

Ha szeretne csatlakozni egy dinamikus és elkötelezett csapathoz, és úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát és motivációs levelét.

Iratkozz fel hírlevelünkre!

A hírlevélhez való hozzájárulás elfogadása kötelező.
Az adatvédelem elfogadása kötelező.
A vezetéknév megadása kötelező.
A keresztnév megadása kötelező.
Kérjük adj meg érvényes e-mail címet.

* kötelező mező