Karrier

Állás - Szakács

Szakács

Sikonda

2023.07.25.

Az Accent Hotels által üzemeltetett Ambient Hotel & AromaSPA**** munkatársat keres szakács pozícióba.

Főbb feladatok

  • A séf utasításai szerint az ételek elkészítése
  • Az elkészített ételek adagolása, tálalása, tárolása
  • A gépek, berendezések előírásszerű kezelése, tisztántartása
  • A sztenderdek és közegészségügyi előírások ismerete, azok maximális betartása

Elvárások

  • Éttermi vagy szállodai tapasztalat (1-3 év)
  • Jó kommunikációs készség, udvariasság, vendégközpontúság
  • Középfokú szakképesítés
  • Rugalmasság, csapatmunka szeretete
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Jogtiszta, bejelentett munkaviszony, megfelelő bérezés
  • Utazási támogatás, napi étkezés
  • Kellemes környezetben történő munkavégzés korrekt feltételek szerint egy megbízható, folyamatosan növekvő szállodaláncnál
  • Kedvezményes üdülési lehetőség az Accent Hotels-hez tartozó szállodákban
  • Hosszútávú, biztos munkahely

További információk

A pozíció elnyeréséhez előny jelent szállodai konyhán szerzett tapasztalat.

* kötelező mező