Karrier

Állás - Karbantartó

Karbantartó

Budapest

2024.06.18.

Az Accent Hotels által üzemeltetett Hotel Bristol Budapest munkatársat keres Karbantartó pozícióba.

Főbb feladatok

  • Az üzemelés folyamatos műszaki támogatása,
  • A gépészet felügyelete, beállítása, szükség esetén hibaelhárítás,
  • A tervezett karbantartási tevékenységek ütemezése, törvényi előírásoknak való megfelelés,
  • Az épület állapotmegőrzése kívül-belül,
  • Energiatakarékos üzemelési megoldások keresése,
  • Karbantartóanyagok leltározása, készletfelügyelet.

Elvárások

  • Szálloda vagy irodaház műszaki üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • Informatikai alapismeretek (MS Office, épületfelügyeleti rendszerek),
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Rugalmasság, a csapatmunka szeretete.

Amit kínálunk

  • Munkanapon egyszeri étkezés,
  • Biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség,
  • Szállodaláncon belüli nagyon kedvező üdülési lehetőség,
  • Versenyképes és teljes mértékben bejelentett fizetés,
  • Elegáns munkakörnyezet, jó hangulat és csapatmunka,
  • Tanulási és előrelépési lehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő szállodaláncánál.

További információk

Előnyt jelent:

  • VRV rendszerek ismerete,
  • Villanyszerelő vagy villamossági vagy épületgépészet szakterületen szerzett végzettség,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Iratkozz fel hírlevelünkre!

A hírlevélhez való hozzájárulás elfogadása kötelező.
Az adatvédelem elfogadása kötelező.
A vezetéknév megadása kötelező.
A keresztnév megadása kötelező.
Kérjük adj meg érvényes e-mail címet.

* kötelező mező