Karrier

Állás - Szakács

Szakács

Pécs

2024.06.19.

Az Accent Hotels által üzemeltetett Corso Hotel Pécs**** munkatársat keres Szakács pozícióba.

Főbb feladatok

  • A séf utasításai szerint az ételek elkészítése
  • Az elkészített ételek adagolása, tálalása, tárolása
  • A gépek, berendezések előírásszerű kezelése, tisztántartása
  • A sztenderdek és közegészségügyi előírások ismerete, azok maximális betartása

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség, udvariasság, vendégközpontúság
  • Középfokú szakképesítés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó szervezőképesség, kiváló együttműködési készség

Amit kínálunk

  • 8 órás bejelentés
  • Szervizdíj, pótlék, szabadság
  • Meleg étkezés
  • Központi elhelyezkedés
  • Accent Hotel Management által biztosított szakmai háttér, tréning lehetőségek
  • Segítőkész csapat
  • Kedvezményes szálláslehetőség az Accent Hotels-hez tartozó szállodákban

Iratkozz fel hírlevelünkre!

A hírlevélhez való hozzájárulás elfogadása kötelező.
Az adatvédelem elfogadása kötelező.
A vezetéknév megadása kötelező.
A keresztnév megadása kötelező.
Kérjük adj meg érvényes e-mail címet.

* kötelező mező