Karrier

Állás - Báros

Báros

Szentgotthárd

2023.04.20.

Az Accent Hotels által üzemeltetett Gotthard Therme Hotel & Conference**** munkatársat keres Báros pozícióba.

Főbb feladatok

  • Szezonálisan frissülő koktéllap elkészítésében való aktív részvétel (új, innovatív ötletek megvalósítása)
  • Kávé és borkínálat kialakításában való részvétel
  • Alap koktélok és szőlőfajták ismerete
  • Vendégek teljeskörű, vidám, udvarias kiszolgálása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Az előírásoknak megfelelő számlázás/terhelés

Elvárások

  • Kipróbálnád magad egy 4* szállodában
  • Kommunikáció képes német nyelvtudással rendelkezel, angol nyelvtudás előny
  • Proaktív munkavégzés jellemez
  • Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel és szenvedélyed a vendéglátás
  • Vendégcentrikusan gondolkodsz
  • Nem riadsz vissza a kihívásoktól
  • Fel tudod venni a ritmust egy pörgős dinamikus csapatban
  • Pontos, precíz és megbízható munkavégzés jellemez

Amit kínálunk

  • Biztos szakmai hátteret ötleteid megvalósításához és lehetőségeket a további fejlődésedhez
  • Bejelentett munkaviszony (határozatlan idejű munkaszerződés)
  • Szakmai képzéseken, bemutatókon, konferenciákon való részvétel (hazai és nemzetközi viszonylatban egyaránt)
  • Versenyképes fizetés és egyéb vállalati juttatás (pl.: szervízdíj, jutalom)
  • Munkaruha
  • Útiköltség támogatás
  • Bőséges meleg étkezés
  • Lendületes, jókedvű, támogató csapat
  • Igény esetén térítésmentes szállodai elhelyezés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül

* kötelező mező