Karrier

Állás - Szobalány

Szobalány

Szentgotthárd

2023.04.20.

Az Accent Hotels által üzemeltetett Gotthard Therme Hotel & Conference**** munkatársat keres Szobalány pozícióba.

Főbb feladatok

  • Szobák szellőztetése, beágyazás, ágyneműk cseréje
  • Portörlés és porszívózás
  • Törölközők, köntösök és egyéb bekészítések rendszeres cseréje, ellenőrzése
  • Szobák fertőtlenítése

Elvárások

  • Szívesen dolgoznál munkád során egy impozáns környezetben, ahol a vendégek exkluzív körülmények között töltik napjaikat
  • Jól bírod a pörgős munkanapokat és megbízható vagy
  • Vendégcentrikus gondolkodás jellemez
  • Tudod vállalni, hogy heti 40 órában kell dolgoznod, beosztási rend szerint hétvégén is
  • Igényes vagy a munkádra

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes fizetés és egyéb vállalati juttatás (pl.: szervízdíj)
  • Útiköltség támogatás
  • Bőséges meleg étkezés
  • Lendületes, jókedvű, támogató csapat
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül; szerte Magyarországon és Ausztriában

* kötelező mező