Karrier

Állás - Teremfőnök

Teremfőnök

Szentgotthárd

2023.11.03.

Az Accent Hotels által üzemeltetett Gotthard Therme Hotel & Conference**** munkatársat keres Teremfőnök pozíciókba.

Főbb feladatok

  • A szálloda vendéglátó egységeinek szakmai felügyelete, irányítása, gazdaságos üzemeltetésének biztosítása
  • A fenti tevékenységekhez a személyi és dologi feltételek gazdaságos megtervezésében szakmai segítséget nyújt
  • Proaktív magatartással, javaslattétellel támogatja az F&B Manager munkáját.
  • Aktív szerepet vállal az F&B üzemeltetésének ügyvitelében (rendelések, készletnyilvántartás, átmozgatások, stb)
  • Felettese utasításait figyelembe véve irányítja a beosztott dolgozókat.
  • A külső beszállítókkal és szolgáltatókkal jó kapcsolatot épít ki

Elvárások

  • Jól bánsz az emberekkel és vendégcentrikusan gondolkodsz
  • Szívesen dolgoznál egy 4* csillagos szálloda fiatalos lendületes csapatában
  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Van már tapasztalatod, elhivatott vagy a vendéglátás iránt és előre lepési lehetőségre vágysz
  • Pontos precíz munkavégzés jellemez és jól koordinálod a feladatokat, kollégáidat

Amit kínálunk

  • Biztos szakmai háttér ötleteid megvalósításához és lehetőségeket a további fejlődésedhez
  • Bejelentett munkaviszony,
  • Versenyképes fizetés és egyéb vállalati juttatás (szervízdíj, teljesítmény bónusz)
  • Útiköltség támogatás
  • Lendületes, jókedvű, támogató csapat
  • Igény esetén térítésmentes szállodai elhelyezés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül (27 szálloda országszerte és Ausztriában)
  • Fejlődési lehetőség nem csak nálunk, hanem a szállodaláncon belül is (szakmaiképzések, versenyek, bemutatókon való részvétel)

Iratkozz fel hírlevelünkre!

A hírlevélhez való hozzájárulás elfogadása kötelező.
Az adatvédelem elfogadása kötelező.
A vezetéknév megadása kötelező.
A keresztnév megadása kötelező.
Kérjük adj meg érvényes e-mail címet.

* kötelező mező