Karrier

Állás - Felszolgáló

Felszolgáló

Fehérvárcsurgó

2024.04.11.

Az Accent Hotels által üzemeltetett fehérvárcsurgói Károlyi-Kastély Hotel & Restaurant munkatársat keres felszolgáló pozícióba

Főbb feladatok

  • Rendelések felvétele, étel-ital ajánlása, a vendégek kedves és színvonalas kiszolgálása
  • A fogyasztások terhelése, fizettetése, és ezek pontos elszámolása
  • Rendezvényhez kapcsolódó catering előzetes előkészítése, lebonyolítása, lezárása
  • Szoros kapcsolattartás a szálloda többi részlegével a hatékony munkavégzés érdekében

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, szállodai szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel (fiatal pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Megbízható, önálló munkavégzés, munkájára igényes, pontos hozzáállás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Csapatmunkában való dinamikus, energikus együttműködés

Amit kínálunk

  • Egész évben, folyamatosan üzemelő szálloda - hosszútávú, biztos munkahely
  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes fizetés
  • Szervízdíj az a’ la carte és rendezvény forgalom után
  • Utazási támogatás, napi étkezés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség az Accent Hotels által üzemeltetett szállodákban
  • Tréningek, képzések, szakmai fejlődési lehetőség, amit a szállodalánc háttere biztosít
  • Jó hangulat, motivált, fiatalos, összetartó csapat

További információk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban

* kötelező mező