Karrier

Állás - Felszolgáló alkalmi munkaviszonnyal

Felszolgáló alkalmi munkaviszonnyal

Fehérvárcsurgó

2024.04.11.

Accent Hotels által üzemeltetett fehérvárcsurgói Károlyi- Kastély Hotel & Restaurant azonnali kezdéssel felszolgálót keres alkalmi munkaviszonnyal

Főbb feladatok

  • Az ételek és italok ajánlása, a vendégek kedves és színvonalas kiszolgálása
  • A fogyasztások terhelése, fizettetése, és ezek pontos elszámolása
  • Részvétel esküvőkön, kiállításokon, céges rendezvényeken, a terem előzetes előkészítése a kérésekkel összhangban
  • Szoros kapcsolattartás a szálloda többi részlegével a hatékony munkavégzés érdekében

Elvárások

  • Vendégközpontúság, udvariasság, figyelmesség, határozott fellépés
  • Rugalmasság, igény a legjobb megoldások megtalálására
  • Önálló, lelkiismeretes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkabeosztás - megegyezés alapján
  • Szakmai fejlődés és karrierlehetőség az Accent Hotels szállodaláncon belül
  • Esküvők, rendezvények terén tapasztalatszerzés
  • Lenyűgöző, természetközeli munkakörnyezet

További információk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban
  • A szakirányú végzettség és a szakmai tapasztalat előnyt jelent, de motivált, a vendéglátás iránt érdeklődő pályakezdők, pályamódosítók jelentkezését is nagy örömmel fogadjuk!

Iratkozz fel hírlevelünkre!

A hírlevélhez való hozzájárulás elfogadása kötelező.
Az adatvédelem elfogadása kötelező.
A vezetéknév megadása kötelező.
A keresztnév megadása kötelező.
Kérjük adj meg érvényes e-mail címet.

* kötelező mező