Karrier

Állás - Értékesítési és marketing vezető

Értékesítési és marketing vezető

Balatonkenese

2024.06.25.

Az Accent Hotels által üzemeltetett Kenese Bay Garden Resort & Conference új munkatársát keresi a értékesítési és marketing vezetőpozícióba.

Főbb feladatok

  • a szálloda értékesítési stratégiájának kidolgozása és megvalósítása, beleértve az üzleti és szabadidős szegmenseket, összhangban a szállodaigazgató valamint az Accent Hotels által képviselt irányelvekkel
  • szoros együttműködés az Accent Hotels központi, budapesti irodájának sales & marketing részlegével, valamint külső marketing ügynökségekkel és beszállítókkal
  • a szálloda értékesítési és marketing csapatának vezetése és fejlesztése, valamint a beosztottak szakmai fejlődésének koordinálása
  • a különböző értékesítési csatornák árazásának, a hozzájuk tartozó weboldalak kezelésének, naprakészen tartásának ellenőrzése,
  • értékesítési riportok készítése és elemzése, szoros kapcsolattartás az Accent Hotels munkatársaival.

Elvárások

  • Legyen felsőfokú, szakirányú végzettséged, valamint szálloda értékesítési pozícióban szerzett 3-5 éves tapasztalatod.
  • Beszélj angolul legalább középfokon.
  • Fontos, hogy erős együttműködéseket alakíts ki, hiszen a szálloda minden részlegével, valamint az Accent központi sales és marketing csapatával is együtt fogsz dolgozni.
  •  Önálló feladatmegoldó képességednek köszönhetően gondoskodj jól a kidolgozott projektek sikeres megvalósításáról.
  • Légy nyitott az újdonságokra, proaktívan keresd saját szakterületed fejlesztésének a lehetőségeit amellett, hogy önmagad és a csapatod is megújulásra, új ötletek kialakítására ösztönzöd.
  • Legyen mozgatórugód a digitalizáció, tartsd a lépést a technikai fejlődéssel (szállodai szoftverek, modernizáció, egyszerűsítések).
  • Végül, de nem utolsó sorban és a legnagyobb hangsúllyal: legyél vendégorientált és megbízható csapatjátékos.

Amit kínálunk

  • Szakmaiság: tapasztalt és támogató csapat, stabil szakmai infrastruktúra
  • Stabilitás: biztos munkahely, egész évben üzemelő szálloda, anyagi biztonság, versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség: folyamatos tréning lehetőségek várnak rád
  • Feltöltődés: kedvező üdülési lehetőség a szállodaláncon belül
  • Energia a munka elvégzéséhez: napi egyszeri meleg étkezés a munkanapokon
  • Komfort: gyönyörű, 4 csillagos munkakörnyezet közvetlenül a Balaton parton
  • Utazási költségtérítés

További információk

Munkaidő: heti 40 óra

Ha szeretnél egy igazán jó csapat tagja lenni és a közös szakmai sikereknek részese lenni, akkor küldd el fényképes önéletrajzod, a megpályázott munkakör megjelölésével.

Iratkozz fel hírlevelünkre!

A hírlevélhez való hozzájárulás elfogadása kötelező.
Az adatvédelem elfogadása kötelező.
A vezetéknév megadása kötelező.
A keresztnév megadása kötelező.
Kérjük adj meg érvényes e-mail címet.

* kötelező mező