Karrier

Állás - Gondnok

Gondnok

Balatonkenese

2024.01.23.

Az Accent Hotels által 2024. márciusában újranyitásra kerülő és egész évben, folyamatosan üzemelő Kenese Bay Garden Resort & Conference munkatársat keres Gondnok pozícióba.

Főbb feladatok

  • Az épületekben felmerülő kisebb javítási, karbantartási munkálatok elvégzése
  • Közlekedő utak, parkolók tisztántartása
  • Kisebb kerti munkák elvégzése
  • Szállítási feladatok elvégzése
  • Téli időszakban hóeltakarítás, síkosság mentesítés

Elvárások

  • Motivált és proaktív személyiség
  • Vendégközpontúság
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Nyitott, barátságos, rugalmas személyiség

Amit kínálunk

  • Egész évben, folyamatosan üzemelő szálloda - hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos hátterű munkahely,
  • Munkanapon napi egyszeri meleg étkezés
  • Szállodaláncon belüli kedvező üdülési lehetőség
  • Támogató csapat
  • Kellemes, megújított munkakörnyezetben történő munkavégzés korrekt feltételek szerint egy megbízható, folyamatosan növekvő szállodaláncnál

Iratkozz fel hírlevelünkre!

A hírlevélhez való hozzájárulás elfogadása kötelező.
Az adatvédelem elfogadása kötelező.
A vezetéknév megadása kötelező.
A keresztnév megadása kötelező.
Kérjük adj meg érvényes e-mail címet.

* kötelező mező