Karrier

Állás - Kertész / Gardener

Kertész / Gardener

Balatonkenese

2024.05.08.

Az Accent Hotels által üzemeltetett, egész évben üzemelő Kenese Bay Garden Resort & Conference szálloda folyamatosan bővülő csapatába Kertészt keres.

Főbb feladatok

  • Az épületekben felmerülő kisebb javítási, karbantartási munkálatok elvégzése
  • Közlekedő utak, parkolók tisztántartása
  • Kisebb kerti munkák elvégzése
  • Szállítási feladatok elvégzése
  • Téli időszakban hóeltakarítás, síkosság mentesítés

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Igényes, ápolt megjelenés
  • Együttműködő, proaktív munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Tervezhetőség: hosszú távú munkalehetőség egész évben, folyamatosan üzemelő szállodában
  • Nyugalom: korrekt munkáltató, versenyképes fizetés, teljes, bejelentett munkaviszony
  • Stabilitás: biztos munkahely, támogató csapat, stabil szakmai üzemeltetői háttér
  • Pihenés: tervezhető, törvény szerinti szabadság
  • Feltöltődés: kedvező üdülési lehetőség a szállodaláncon belül
  • Energia a munka elvégzéséhez: napi egyszeri meleg étkezés a munkanapokon
  • Komfort: gyönyörű, új munkakörnyezet közvetlenül a Balaton parton, prémium minőségű munkaruha
  • Családias hangulat
  • Utazási költségtérítés

További információk

  • Előnyt jelent a hasonló területen szerzett tapasztalat
  • A jelentkezéshez szükséges dokumentumok: Fényképes önéletrajz a bérigény megjelölésével

Iratkozz fel hírlevelünkre!

A hírlevélhez való hozzájárulás elfogadása kötelező.
Az adatvédelem elfogadása kötelező.
A vezetéknév megadása kötelező.
A keresztnév megadása kötelező.
Kérjük adj meg érvényes e-mail címet.

* kötelező mező