Ultra Balaton 2018

Élménybeszámoló

Az Accent Hotels lelkes futócsapata az elmúlt években már számtalan futóversenyen részt vett, de az idei évben először vállalkoztak arra, hogy teljesítsék a XII. Ultra Balatonon kitűzött 221 km-es távot.

A délután 2-kor indult rajtnál közel 30 Celsius fok környékén volt a hőmérséklet, így a futóknak nem volt egyszerű dolguk. A váltópontokon fantasztikus volt a hangulat, a kollégák egymást bíztatták és szurkoltak a befutónak és a következő startolónak. A verseny legszebb és legkülönlegesebb része az éjszakai futás volt, fejlámpákkal és egyéb védőfelszerelésekkel, csillagos éggel és kellemesen hűs levegővel.

A csapat 22 óra 41 perc alatt hiánytalanul befutott a Club Aliga Üdülőközpontban felállított célba.

"Meleg volt, nehéz volt, de körbe futottuk, mert ott volt."

Csapattagok: Pusztai Erzsébet, Rajki Dóra, Rokolya Krisztina, Sieber Anita, Miseta Alexandra, Király Ádám, Csordás Imre, Kerek Péter, Nagy Zsolt, Budavári Zoltán, Anisity István és Nagy András #accentámokfutók