Karrier

Állás - Szállodai recepciós

Szállodai recepciós

Budapest

2024.05.14.

Az Accent Hotels által üzemeltetett 12 Revay Hotel munkatársat keres Szállodai recepciós pozícióba.

Főbb feladatok

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, tájékoztatása
  • Számlák elkészítése, kasszakezelés
  • Vendégkérések és panaszok kezelése
  • Rezervációs feladatok ellátása telefonon, e-mail-ben és személyesen, foglalások nyomon követése
  • Lobbybárban italok elkészítése
  • Szoros kapcsolattartás a szálloda többi részlegével a hatékony munkavégzés érdekébe

Elvárások

  • Szállodai front office területen szerzett tapasztalat (de akár talpraesett pályakezdő fiatalokat is várunk!)
  • Magabiztos ANGOL ÉS MAGYAR nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office programok (Word, Excel, Outlook) felhasználói ismerete
  • Jó kommunikációs készség, udvariasság, vendégközpontúság
  • Maximális megbízhatóság, precizitás és rugalmasság
  • További idegennyelv- és Hostware-ismeret, valamint szakirányú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés teljes bejelentéssel
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tervezhető beosztás 12-órás váltott műszakban (nappal és éjszaka) vagy csak éjszaka
  • Szakmai fejlődés (érdeklődés esetén saját munkakör bővítése, lehetőség más munkakörökbe való betekintésre, közreműködésre)
  • Szállodaláncon belüli előrelépési lehetőség (Accent Hotels)
  • Kedvezményes szállásfoglalási lehetőség az Accent Hotels által üzemeltetett szállodákban
  • Munkavégzés ideje alatt reggeli étkezés és korlátlan kávé-, tea-fogyasztási lehetőség
  • Ha biciklivel, rollerrel érkezel munkába, járművedet biztonságban tárolhatod a szállodában, valamint érkezés után, hazaindulás előtt még zuhanyzási lehetőség is rendelkezésedre áll.

Iratkozz fel hírlevelünkre!

A hírlevélhez való hozzájárulás elfogadása kötelező.
Az adatvédelem elfogadása kötelező.
A vezetéknév megadása kötelező.
A keresztnév megadása kötelező.
Kérjük adj meg érvényes e-mail címet.

* kötelező mező