Karrier

Állás - Felszolgáló

Felszolgáló

Kecskemét

2024.04.04.

Az Accent Hotels által üzemeltetett Aranyhomok Business-City-Wellness Hotel**** munkatársat keres Felszolgáló pozícióba.

Főbb feladatok

  • Éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés: eszközök előkészítése, asztalok terítése, díszítése
  • Vendégek fogadása, kiszolgálása, számla kiállítása

Elvárások

  • Ismered a felszolgálás alapjait
  • Szívesen foglalkozol emberekkel
  • Igényes vagy magadra és a munkakörnyezetedre
  • Megbízható, udvarias és alapos vagy
  • Jól bírod a terhelést
  • Szívesen dolgozol fiatalos, jókedvű csapatban

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, fiatal és összetartó csapat
  • Versenyképes jövedelem, teljesítmény alapján járó szervízdíj, egyéb teljesítménybónusz
  • Szakmai vezetés, lehetőség belső tréningekre, továbbképzésekre
  • Évente több alkalommal csapatépítés a részlegen belül és szállodai szinten is
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül

Iratkozz fel hírlevelünkre!

A hírlevélhez való hozzájárulás elfogadása kötelező.
Az adatvédelem elfogadása kötelező.
A vezetéknév megadása kötelező.
A keresztnév megadása kötelező.
Kérjük adj meg érvényes e-mail címet.

* kötelező mező