Karrier

Állás - Karbantartó

Karbantartó

Kecskemét

2024.04.18.

Az Accent Hotels által üzemeltetett Aranyhomok Business-City-Wellness Hotel munkatársat keres Karbantartó pozícióba.

Főbb feladatok

  • Szállodai területek, szobák, karbantartása
  • Általános műszaki hibák gyors és hatékony elhárítása a szálloda minden területén
  • Napi/heti/havi/éves üzemeltetési, javítási feladatok ellátása
  • Kiemelt figyelem a jogszabályi környezet betartására és betartatására
  • Kapcsolattartás a külsős alvállalkozókkal
  • Kiemelt figyelem az energiagazdálkodásra

Elvárások

  • Szakirányú, végzettség
  • Számítástechnikai alapismeretek
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Nyitottság az új ismeretek elsajátítására
  • Csapatjátékos szemléletmód

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés, munkába járás támogatása

További információk

Várjuk fényképes önéletrajzát a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével.

Iratkozz fel hírlevelünkre!

A hírlevélhez való hozzájárulás elfogadása kötelező.
Az adatvédelem elfogadása kötelező.
A vezetéknév megadása kötelező.
A keresztnév megadása kötelező.
Kérjük adj meg érvényes e-mail címet.

* kötelező mező