Karrier

Állás - Felszolgáló - alkalmi munkaviszony

Felszolgáló - alkalmi munkaviszony

Szeged

2024.03.05.

Az Accent Hotels által üzemeltetett Art Hotel Szeged**** munkatársat keres alkalmi bejelentéssel Felszolgáló pozícióba. Az elkövetkező 3-5 hónapban heti 4 munkanapot tudunk biztosítani szállodánkban.

Főbb feladatok

  • Az ételek és italok ajánlása, a vendégek kedves és színvonalas kiszolgálása
  • A fogyasztások terhelése, fizettetése, és ezek pontos elszámolása
  • Részvétel esküvőkön, kiállításokon, céges rendezvényeken, a terem előzetes előkészítése a kérésekkel összhangban
  • Szoros kapcsolattartás a szálloda többi részlegével a hatékony munkavégzés érdekében

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség, udvariasság, vendégközpontúság
  • Középfokú szakképesítés, szállodai tapasztalat előnyt jelent
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó szervezőképesség, kiváló együttműködési készség

Amit kínálunk

  • Munkanapon napi egyszeri meleg étkezés
  • Biztos hátterű munkahely, rugalmas időbeosztás megállapodás függvényében
  • Szállodaláncon belüli nagyon kedvező üdülési lehetőség
  • Versenyképes és teljes mértékben bejelentett fizetés

További információk

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

* kötelező mező