Karrier

Állás - Konyhai kisegítő

Konyhai kisegítő

Pilisszentkereszt-Dobogókő

2024.06.13.

Az Accent Hotels által üzemeltetett Cardoner Hotel**** és Konferenciaközpont munkatársat keres a Konyhai kisegítő pozícióba.

Főbb feladatok

  • Gépi és kézi mosogatás
  • A konyha tisztán tartása
  • Szakácsok munkájának segítése a konyhai munkafolyamatokban
  • Az ételekhez használt alapanyagok előkészítése

Elvárások

  • Nem riadsz vissza a kihívásoktól
  • Fel tudod venni a ritmust egy pörgős dinamikus munkanapon is
  • Pontos, precíz és megbízható munkavégzés jellemez

Amit kínálunk

  • Stabilitás: biztos munkahely, anyagi biztonság, versenyképes juttatási csomag
  • Feltöltődés: kedvező üdülési lehetőség a szállodaláncon belül
  • Energia a munka elvégzéséhez: napi egyszeri meleg étkezés a munkanapokon
  • Komfort: gyönyörű, új munkakörnyezet Budapesttől pár kilométerre
  • Családias hangulat
  • Utazási költségtérítés

További információk

  • Munkaidő: heti 40 óra

* kötelező mező