Karrier

Állás - Szakács

Szakács

Pilisszentkereszt-Dobogókő

2024.05.10.

Az Accent Hotels által üzemeltetett Cardoner Hotel**** és Konferenciaközpont új munkatársát keresi szakács pozícióba

Főbb feladatok

  • Szoros együttműködés a konyhai csapattal a tökéletes eredmény érdekében
  • A chef utasításainak betartása az ételek elkészítése során
  • Az elkészített ételek adagolása, tálalása, tárolása
  • Szezonálisan frissülő a’la carte étlap kialakításában való kreatív részvétel, a rendelések elkészítése
  • Büfékínálat elkészítésében való aktív részvétel
  • Egyedi rendezvények (bálok, esküvők, bankettek, konferenciák, családi összejövetelek) ételeinek kiajánlásában való részvétel és azok elkészítése
  • Hozzájárulás a konyhai standardok magas szinten tartásához és állandó fejlesztéséhez

Elvárások

  • Nem riadsz vissza a kihívásoktól
  • Fel tudod venni a ritmust egy pörgős dinamikus munkanapon is
  • Pontos, precíz és megbízható munkavégzés jellemez
  • Középfokú szakképesítéssel rendelkezel, szállodai tapasztalat előnyt jelent
  • Végül, de nem utolsó sorban legyél vendégorientált és megbízható csapatjátékos.

Amit kínálunk

  • Szakmaiság: tapasztalt és támogató csapat, stabil szakmai infrastruktúra
  • Stabilitás: biztos munkahely, anyagi biztonság, versenyképes juttatási csomag
  • Tudatosság: kulcsfontosságú szereplője lehetsz a szálloda piacra kerülésének
  • Fejlődési lehetőség: folyamatos tréning lehetőségek várnak rád
  • Feltöltődés: kedvező üdülési lehetőség a szállodaláncon belül
  • Energia a munka elvégzéséhez: napi egyszeri meleg étkezés a munkanapokon
  • Komfort: gyönyörű, új munkakörnyezet Budapesttől pár kilométerre
  • Családias hangulat
  • Utazási költségtérítés

* kötelező mező