Karrier

Állás - Konyhafőnök helyettes

Konyhafőnök helyettes

Szentgotthárd

2024.06.27.

Az ország egyik legkiválóbb szállodaüzemeltetését biztosító Accent Hotels által üzemeltetett, az Őrség szívében, Szentgotthárdon elhelyezkedő 4*-os Gotthard Therme Hotel & Conference szállodánkba keresünk munkájára igényes konyhafőnök helyettest.

Főbb feladatok

  • A szálloda konyha részlegének szakmai felügyelete, irányítása, gazdaságos üzemeltetésének biztosítása
  • A konyha folyamatos, rendszeres napi ellenőrzése (hideg-melegkonyha, cukrászat, húselőkészítő, zöldség-előkészítő, előkészítők, raktárak, személyzeti étterem). A fenti tevékenységekhez a személyi és dologi feltételek gazdaságos megtervezése, biztosítása, az ezzel kapcsolatos javaslattétel a feletteseid felé
  • Felettesed utasításait figyelembe véve irányítani a beosztott dolgozókat
  • A külső beszállítókkal és szolgáltatókkal jó kapcsolat kiépítése
  • A büfékínálat szezonális kialakításában való aktív részvétel
  • A kiírás szerinti ételek, napi ajánlatok elkészítése
  • A beosztott szakácsok által elkészített ételek mennyiségének, minőségének, szakszerű tálalásának felügyelete
  • Szorosan együttműködés és aktív részvétel az A’la carte étlapok szezonális változtatásaiban és a rendezvények kínálatainak kidolgozásában, modern, változatos, a vendégkör igényeinek megfelelő ajánlatok kialakítása
  • A konyhafőnök távollétében a konyhai részleg teljeskörű irányítása, napi működésének felügyelete
  • Aktív, szakszerű részvétel a napi menü, a’la carte ételek, rendelések, félpanziós étkezések elvárásoknak megfelelő színvonalú elkészítésében és tálalásában
  • Büfé étkeztetéseknél aktív szerepvállalás az előkészületi és a kiszolgálási munkafolyamatokban

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel és szenvedélyed a főzés
  • Szeretnél tanulni egy elhivatott nagy szakmai tapasztalattal rendelkező konyhafőnöktől
  • Vendégcentrikusan gondolkodsz,
  • Vem riadsz vissza a kihívásoktól
  • Fel tudod venni a ritmust egy pörgős dinamikus csapatban
  • Pontos, precíz és megbízható munkavégzés jellemez

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes fizetés és egyéb vállalati juttatás (pl.: szervízdíj)
  • Útiköltség támogatás
  • Bőséges meleg étkezés
  • Lendületes, jókedvű, támogató csapat
  • Igény esetén térítésmentes szállodai elhelyezés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül (25 szálloda országszerte és Ausztriában)

* kötelező mező