Karrier

Állás - Szakács

Szakács

Szentgotthárd

2024.02.13.

Csatlakozz az Őrség szívében, Szentgotthárdon elhelyezkedő 4*-os Gotthard Therme Hotel & Conference csapatához, ha szenvedéllyel fordulsz a főzés felé, fejlesztenéd tudásod és ötleteiddel emelnéd kínálatunk minőségét.

Főbb feladatok

  • Szoros együttműködés a konyhai csapattal a tökéletes eredmény érdekében
  • A chef utasításainak betartása az ételek elkészítése során
  • Az elkészített ételek adagolása, tálalása, tárolása
  • Szezonálisan frissülő a’la carte étlap kialakításában való kreatív részvétel,
  • Büfékínálat elkészítésében való aktív részvétel (átlagos 250 fő vendég létszámmal)
  • Egyedi rendezvények (bálok, esküvők, bankettek, konferenciák, családi összejövetelek) ételeinek kiajánlásában való részvétel és azok elkészítése
  • Hozzájárulás a konyhai standardok magas szinten tartásához és állandó fejlesztéséhez
  • A szakma elsajátítása az alapoktól egészen a profi szintig, megismerheted és közreműködhetsz a büféforgó kialakítási rendjébe, kalkulációk elkészítésébe a nemzetközi és az őrségi ízek trendjeinek figyelembevételével

Elvárások

  • Szeretnél tanulni és fejlődni egy 148 szobával rendelkező 4*-os szálloda elhivatott csapatától
  • Vendégcentrikusan gondolkodsz
  • Nem riadsz vissza a kihívásoktól
  • Fel tudod venni a ritmust egy pörgős dinamikus munkanapon is
  • Pontos, precíz és megbízható munkavégzés jellemez

Amit kínálunk

  • Stabil, bejelentett munkaviszony, folyamatos fejlődési lehetőség, világos karrierút
  • Mi mind együtt fejlődünk és folyamatosan fejlesztjük egymást
  • Modern felszerelt konyha és elhivatott, összetartó csapat, ahol számít a véleményed
  • Versenyképes fizetés és egyéb vállalati juttatás (pl.: szervízdíj, teljesítménybónusz, 50%-os dolgozói kedvezmények a szállodaláncon belül több, mint 25 szállodában országszerte és Ausztriában)
  • Útiköltség támogatás
  • Igényes munkaruha
  • Bőséges meleg étkezés

* kötelező mező