Karrier

Állás - Felszolgáló

Felszolgáló

Csopak

2024.04.09.

A Holiday Hotel Csopak szezonális munkavégzésre (májustól szeptemberig), akár néhány hetes időtartamra, akár alkalmi munkavállalónak munkatársakat keres Felszolgáló pozícióba.

Főbb feladatok

  • Az étteremben a szállóvendégek udvarias és színvonalas kiszolgálása, az ételek és italok ajánlása,
  • vendégek fogyasztásainak terhelése, fizettetése,
  • az étterem tisztaságának fenntartása,
  • kapcsolattartás a szálloda többi részlegével a hatékony munkavégzés érdekében.

Elvárások

  • Szállodai tapasztalat előny, de kezdőket is szeretettel várunk,
  • udvariasság, jó kommunikációs készség, vendégközpontúság,
  • nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Megegyezés szerinti bérezést,
  • teljes ellátást,
  • igény esetén személyzeti szállást,
  • kedvezményes strandbelépőt,
  • egyértelmű elvárásokat, segítséget, jókedvet és sok napsütést.

* kötelező mező