Karrier

Állás - Szakács

Szakács

Csopak

2024.04.09.

A Holiday Hotel Csopak szezonális munkavégzésre (májustól szeptemberig), akár néhány hetes időtartamra, akár alkalmi munkavállalónak munkatársakat keres Szakács pozícióba.

Főbb feladatok

  • a séf utasításai szerint az ételek elkészítése,
  • az elkészített ételek adagolása, tálalása, tárolása,
  • a gépek, berendezések előírásszerű kezelése, tisztántartása,
  • a sztenderdek és közegészségügyi előírások ismerete, azok maximális betartása.

Elvárások

  • szakács végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, illetve szállodai gyakorlat előny,
  • pontos, precíz munkavégzés, jó szervezőkészség,
  • kiváló együttműködési készség.

Amit kínálunk

  • megegyezés szerinti bérezést,
  • teljes ellátást,
  • igény esetén személyzeti szállást,
  • kedvezményes strandbelépőt,
  • egyértelmű elvárásokat, segítséget, jókedvet és sok napsütést.

* kötelező mező