Karrier

Állás - Reggeliztető

Reggeliztető

Fehérvárcsurgó

2024.05.22.

Magyarország egyik legszebb, az utóbbi években gyönyörűen felújított kastélya az Accent Hotels által üzemeltetett fehérvárcsurgói Károlyi- Kastély Hotel & Restaurant csapatába Reggeliztető munkatársat keresünk.

Főbb feladatok

  • Éttermünk reggeli hideg és meleg ételeinek elkészítése, tálalása
  • Ételek minőségének biztosítása
  • Szükséges nyersanyagok előkészítése, feldolgozása, befejező tevékenységek elvégzése
  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások

  • Megbízható, önálló munkavégzés, munkájára igényes, pontos hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkában való dinamikus, energikus együttműködés
  • Kiemelt személyi higiénia, és ápolt megjelenés

Amit kínálunk

  • Egész évben, folyamatosan üzemelő szálloda - hosszútávú, biztos munkahely
  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes fizetés
  • Utazási támogatás, napi étkezés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség az Accent Hotels által üzemeltetett szállodákban
  • Segítőkész vezetés, fejlődési lehetőség
  • Jó hangulat, motivált, fiatalos, összetartó csapat

További információk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás
  • Fiatal pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Allergénmentes étkezési igények ismerete

Iratkozz fel hírlevelünkre!

A hírlevélhez való hozzájárulás elfogadása kötelező.
Az adatvédelem elfogadása kötelező.
A vezetéknév megadása kötelező.
A keresztnév megadása kötelező.
Kérjük adj meg érvényes e-mail címet.

* kötelező mező