Karrier

Állás - Felszolgáló, báros

Felszolgáló, báros

Balatonkenese

2024.05.17.

Az Accent Hotels által üzemeltetett Kenese Bay Garden Resort & Conference munkatársat keres Felszolgáló, báros pozícióba.

Főbb feladatok

  • Az ételek és italok ajánlása, a vendégek kedves és színvonalas kiszolgálása
  • A fogyasztások terhelése, fizettetése, és ezek pontos elszámolása
  • Részvétel esküvőkön, kiállításokon, céges rendezvényeken, a terem előzetes előkészítése a kérésekkel összhangban
  • Szállodai bár feladatainak ellátása
  • Szoros kapcsolattartás a szálloda többi részlegével a hatékony munkavégzés érdekében

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség, udvariasság, vendégközpontúság
  • Középfokú szakképesítés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó szervezőképesség, kiváló együttműködési készség

Amit kínálunk

  • Egész évben, folyamatosan üzemelő szálloda - hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos hátterű munkahely
  • Munkanapokon egyszeri meleg étkezés
  • Szállodaláncon belüli nagyon kedvező üdülési lehetőség
  • Versenyképes és teljes mértékben bejelentett fizetés
  • Elegáns munkakörnyezet, jó hangulat és csapatmunka

További információk

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • HostWare ismerete,
  • szállodai iparágban szerzett tapasztalat.

* kötelező mező