Karrier

Állás - Gondnoknő / Housekeeping Supervisor

Gondnoknő / Housekeeping Supervisor

Balatonkenese

2024.05.08.

Az Accent Hotels által üzemeltetett Kenese Bay Garden Resort & Conference munkatársat keres Gondnoknő / Housekeeping Supervisor pozícióba.

Főbb feladatok

  • Napi tevékenységének koordinálása és felügyelete
  • Munkalapok kiosztása, szobák elosztása,
  • Szobalányok beosztása elkészítése koordinálása, munkájuk ellenőrzése, szükség esetén javítása,
  • Szállodai szobák és közösségi területek takarításának ellenőrzése
  • Raktárak, szükséges eszközök ellenőrzése, nyilvántartásuk kezelése,
  • Beszállítókkal való kapcsolatkezelés,
  • A megelőző karbantartási és javítási munkák jelentése a műszakiosztály részére
  • Más részlegekkel való kapcsolattartás
  • Szállodai szoftver használata
  • Együttműködés a felsővezetővel, az általa adott feladatok teljesítés

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Supervisor pozícióba eltöltött minimum 1 év
  • Gyors, precíz probléma megoldó készség
  • Udvarias magatartás, vendégorientált gondolkodás
  • Hétvégi- illetve ünnepnapokon történő munkavégzés vállalása
  • Nyitott, barátságos, rugalmas személyiség
  • Igényes, ápolt megjelenés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Tervezhetőség: hosszú távú munkalehetőség egész évben, folyamatosan üzemelő szállodában
  • Nyugalom: korrekt munkáltató, versenyképes fizetés, teljes, bejelentett munkaviszony
  • Stabilitás: biztos munkahely, támogató csapat, stabil szakmai üzemeltetői háttér
  • Pihenés: tervezhető, törvény szerinti szabadság
  • Feltöltődés: kedvező üdülési lehetőség a szállodaláncon belül
  • Energia a munka elvégzéséhez: napi egyszeri meleg étkezés a munkanapokon
  • Komfort: gyönyörű, új munkakörnyezet közvetlenül a Balaton parton, prémium minőségű munkaruha
  • Családias hangulat
  • Utazási költségtérítés

További információk

  • Munkaidő: heti 40 óra
  • A jelentkezéshez szükséges dokumentumok: Fényképes önéletrajz a bérigény megjelölésével

* kötelező mező