Karrier

Állás - Konyhai kisegítő

Konyhai kisegítő

Balatonkenese

2024.07.03.

Az Accent Hotels által egész évben, folyamatosan üzemelő Kenese Bay Garden Resort & Conference munkatársat keres Konyhai kisegítő pozícióba.

Főbb feladatok

  • Gépi és kézi mosogatás
  • A konyha tisztán tartása
  • Szakácsok munkájának segítése a konyhai munkafolyamatokban
  • Az ételekhez használt alapanyagok előkészítése

Elvárások

  • Szeretnél részese lenni egy újranyitó szálloda sikerének
  • Fel tudod venni a ritmust egy pörgős dinamikus munkanapon is
  • Pontos, precíz és megbízható munkavégzés jellemez

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Biztos hátterű munkahely,
  • Munkanapokon egyszeri meleg étkezés,
  • Szállodaláncon belüli nagyon kedvező üdülési lehetőség,
  • Versenyképes és teljes mértékben bejelentett fizetés
  • Modern munkakörnyezet, jó hangulat és csapatmunka

* kötelező mező