Karrier

Állás - Szobaasszony

Szobaasszony

Balatonkenese

2024.05.17.

Az Accent Hotels által üzemeltetett Kenese Bay Garden Resort & Conference munkatársat keres Szobaasszony pozícióba.

Főbb feladatok

  • Közösségi terek napi takarítása és az azzal járó feladatok teljes körű elvégzése
  • Szobák napi tisztántartása, piperetakarítás, szobai bekészítések kezelése
  • Tiszta és szennyes textíliák kezelése
  • A vendégek mosásra kikészített ruháinak kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a recepcióval

Elvárások

  • Hétvégi- illetve ünnepnapokon történő munkavégzés vállalása
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Nyitott, barátságos, rugalmas személyiség
  • Igényes, ápolt megjelenés
  • Hasonló szállodai pozícióban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Tervezhetőség: hosszú távú munkalehetőség egész évben, folyamatosan üzemelő szállodában
  • Nyugalom: korrekt munkáltató, versenyképes fizetés, teljes, bejelentett munkaviszony
  • Stabilitás: biztos munkahely, támogató csapat, stabil szakmai üzemeltetői háttér
  • Pihenés: tervezhető, törvény szerinti szabadság
  • Feltöltődés: kedvező üdülési lehetőség a szállodaláncon belül
  • Energia a munka elvégzéséhez: napi egyszeri meleg étkezés a munkanapokon
  • Komfort: gyönyörű, új munkakörnyezet közvetlenül a Balaton parton, prémium minőségű munkaruha
  • Családias hangulat
  • Utazási költségtérítés

További információk

Munkaidő: heti 40 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok: Fényképes önéletrajz a bérigény megjelölésével

Az Accent Hotels Magyarország egyik legfiatalabb, legszínesebb és legdinamikusabban fejlődő szállodalánca, amely jelenleg 27 szállodát üzemeltet Magyarországon és Ausztriában egyaránt. Ha szeretne egy igazán jó csapat tagja lenni, jelentkezzen hozzánk.

* kötelező mező