Karrier

Állás - Recepciós

Recepciós

Székesfehérvár

2022.06.14.

Az Accent Hotels által üzemeltetett Best Western Plus Lakeside Hotel**** munkatársat keres szállodai recepciós pozícióba.

Főbb feladatok

  • Vendégek fogadása, vendégszámlák elkészítése
  • Szobafoglalások elkészítése és visszaigazolása
  • Kapcsolattartás a szállodai részlegekkel nappali és éjszakás műszakban egyaránt
  • Vendég igények felmérése
  • Vendéganyagok, napi jelentések elkészítése

Elvárások

  • Angol nyelv megbízható használata szóban és írásban
  • Vendégközpontú attitűd
  • Hatékony kommunikáció
  • Magas fokú problémamegoldó készség
  • Kulturált megjelenés
  • Fidelio Front Office rendszer ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Személyzeti étkezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Karrier lehetőség az Accent Hotelsen belül
  • Kedvezményes dolgozói utazás a belföldi és külföldi Accent szállodákban

* kötelező mező