Karrier

Állás - Felszolgáló

Felszolgáló

Fulpmes

2023.03.16.

Az Accent Hotels által üzemeltetett Sporthotel Cristall munkatársat keres Felszolgáló pozícióba.

Főbb feladatok

  • A félpanziós vacsorák során a vendégek udvarias és színvonalas kiszolgálása, ételek és italok ajánlása
  • Reggeliztetés
  • Italok kiszolgálása a lobby bárban
  • Vendégek fogyasztásainak terhelése, fizettetése
  • Étterem tisztán tartása, előkészítése az étkezésekre
  • Szoros kapcsolattartás a szálloda többi részlegével a hatékony munkavégzés érdekében

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság, vendégközpontúság, csapatorientált hozzáállás
  • 2-3 év szállodai, éttermi tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Angol vagy egyéb nyelvtudás előny
  • Higiénés szabályok betartása

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony, ausztriai fizetés, 13. és 14. havi bér
  • Júniustól októberig tartó időszakban heti 48 órás munkaviszony
  • Személyzeti szállás, napi háromszori étkezés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség az Accent Hotels-hez tartozó szállodákban
  • Szakmai fejlődési lehetőség energikus, segítőkész csapatban

* kötelező mező