Karrier

Állás - Szobaasszony

Szobaasszony

Budapest

2024.05.08.

Az Accent Hotels által üzemeltetett - 135 szobás - T62 Hotel munkatársat keres szobaasszony pozícióba.

Főbb feladatok

  • Szállodai szobák, fürdőszobák takarítása
  • Ágyazás, porszívózás, portörlés
  • Textil csere, szemét kiürítés
  • Bekészítés kérés esetén
  • Az emeleti folyosók takarítása, porszívózása

Elvárások

  • Udvariasság, ápoltság, igényes munkavégzés
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs és önálló problémamegoldó készség, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomagok
  • Szállodaláncon belüli előrelépési lehetőség (Accent Hotels)
  • Kedvezményes szálláslehetőségek szállodaláncon belül
  • Rugalmas munkarend; tanulási-fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat

További információk

Előnyt jelent hasonló területen szerezett tapasztalat.

* kötelező mező